iPad-en készült rajzaim. A mandalákat Amaziograph applikációban rajzoltam.

mandala
mandala
mandala

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.